УВАГА

Результат пошуку зображень за запитом "Увага фото"

Обласний конкурс «Інновації в освітньому просторі: сучасні тренди - 2020»

Конкурс для педагогів "Панорама творчих уроків-2021":дистанційний виклик

ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ 2021: ДИСТАНЦІЙНИЙ ВИКЛИК. Конкурс, який щороку трансформується під виклики сучасності! І цього року він не залишається осторонь. Кидаємо виклик дистанційній освіті!

Якщо ви маєте цікаву розробку уроку,психологічний тренінг, управлінський воркшоп або інші форми методичних матеріалів, які адаптовані до дистанційного навчання — якнайшвидше надсилайте його та беріть участь у конкурсі для освітян!

  Переможці отримають сертифікати та цінні подарунки
!

Учитель року 2021

Номінації: 
"Керівник року"
"Українська мова та література"
"Математика"
"Трудове навчання"

УЧИТЕЛЬ РОКУ 2019 

Номінації:
«Географія»
«Захист Вітчизни»
«Французька мова»
«Вчитель інклюзивного класу»
«Основи здоров’я»

Конкурс розробок «Вчительська десятка»

Мета конкурсу:Створення всеукраїнської бази найкращих розробок уроків, безкоштовний доступ до матеріалів якої буде мати кожен зареєстрований на сайті вчитель.

Тривалість конкурсу: з 26.06 по 31.07

GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE-2018

УКРАЇНСЬКИХ ВЧИТЕЛІВ ЗАПРОШУЮТЬ ПОЗМАГАТИСЯ ЗА 250 000 ГРН


Конкурс «Народний Спікер» 
ДОСВІД + ПОВАГА + СУПЕР-ПРИЗ

Geddiscovery


Міський етап
Всеукраїнського конкурсу

«Моральний вчинок»
До 23 січня 2018 року подати заявки та матеріали учасників Конкурсу до центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти міської ради міста Кропивницького (вул. Гоголя, 125, каб. №4).
Положення
про міський етап Всеукраїнського конкурсу
«Моральний вчинок»

1. Загальні положення
1.1. Міський етап Конкурсу проводиться центром методичної та соціально-психологічної служби управління освіти міської ради м. Кропивницького
1.2 Для організації та проведення Конкурсу утворюються організаційний комітет та журі.
1.3. Учасники Конкурсу – вихованці навчальних закладів (далі учасники). Конкурс передбачає індивідуальну та групову участь.
1.4. Учасникам Конкурсу можуть надавати допомогу педагоги, батьки, керівники громадських організацій, представники органів учнівського самоврядування тощо (далі – керівники).
1.5. Мета Конкурсу – популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до захисту Батьківщини, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.
1.6. Основні завдання Конкурсу:
- виховання патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до її захисту, забезпечення суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України;
- формування морально-етичних засад протидії інформаційній агресії в умовах антиукраїнської інформаційної війни;
- виховання поваги до Конституції України, Законів України, національних та релігійних святинь, державної символіки як основи консолідації Українського народу;
- створення умов для розвитку високих моральних якостей і почуттів у дітей та молоді України, формування громадянина, здатного до свідомого вибору, підвищення громадянської культури учнів та студентів;
- поширення системи етичних норм, правил поведінки, що склались у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей та уявлень про добро, честь і гідність, громадянський обов`язок, совість, справедливість;
- утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей; 
- популяризація суспільно значущих форм діяльності (далі – діяльність) учасників.
2. Учасники Конкурсу, умови та строки його проведення
2.1. Конкурс проводиться на добровільних засадах серед таких вікових груп:
2.1.1. вихованці 1 – 4 класів;
2.1.2. вихованці 5 – 8 класів;
2.1.3. вихованці  9 – 11 класів;
2.1.4. змішана група (діяльність представників різних вікових груп).
2.2. Для участі у Конкурсі учасники кожної вікової групи обирають один із тематичних напрямів (екологічний, соціальний, культурологічний) своєї діяльності та готують у довільній формі творчий звіт про неї.
2.3. Учасники можуть надсилати на Конкурс творчі звіти як про індивідуальну, так і про колективну діяльність.

3. Вимоги до оформлення та змісту творчих звітів,
що надсилаються на Конкурс
3.1. Для участі у Конкурсі учасники подають творчі звіти у довільній формі: у вигляді аматорського фільму, авторської або колективної журналістської роботи, дитячої стіннівки, фоторепортажу, текстові матеріали (нарис, вірш, буклет та ін.), які розкривають зміст, тривалість, цільову аудиторію, результати та наслідки діяльності.
Назва творчого звіту має відповідати його основному змісту.
3.2. До творчого звіту обов’язково додається реєстраційна картка у 2-ох примірниках (додаток 4 до цього Положення).
Творчі звіти без реєстраційної картки не розглядаються.
3.3. Творчий звіт у формі аматорського фільму розглядається як окрема номінація для учасників 3-4 вікових груп.
До фільму додається анотація, обсяг якої не перебільшує 0,5 стор. формату А4, шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал 1,5.
В титрах відеороботи або в голосовому супроводі має бути стисла інформація про учасників Конкурсу та авторів відеосюжету.
3.4. Обсяг творчого звіту залежно від обраної учасниками форми:
- фоторепортаж, стіннівка – 1 сторінка формату А3;
- фоторепортаж, текстові матеріали – від 1 до 10 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал 1,5;
- аматорський фільм – від 3 до 10 хвилин.
3.5. Творчі звіти, які не відповідають вимогам цього Положення, організаційним комітетом не розглядаються.
3.6. Збір та обробка персональних даних здійснюються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Оцінювання творчих звітів здійснюється за такими критеріями:
ступінь повноти розкриття теми– 10 балів;
особистий погляд на проблему – 5 балів;
оригінальність творчого задуму – 5 балів;
логічність та самостійність викладу матеріалу – 5 балів;
Максимальна кількість балів – 25.

Безкоштовний онлайн-курс


        

ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2018

 ТЕМА : «Наскрізні лінії в освітньому процесі Нової української школи»

ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2018
Нарешті  оголошено щорічний конкурс видавництва "Шкільний світ" — "Панорама творчих уроків—2018". Цього року йому виповнюється 17 років. Уся освітянська спільнота  має можливість взяти участь у найбільшому конкурсі для педагогів в Україні. Тему конкурсу обрано відповідно до концептуальних засад Нової української школи. Отже, педагоги-новатори, педагоги-реформатори мають змогу показати власний суттєво новий досвід, на основі якого нова, сучасна українська школа навчатиме юне покоління, яке має бути конкурентоспроможним, цілеспрямованим, вміти критично мислити та реалізувати власний потенціал у майбутньому професійному житті.
Тож бажаємо всім педагогам, творчих  успіхів і перемог у нашому конкурсі!  Чекаємо з нетерпінням ваших робіт!
Конкурс стартує  15 грудня 2017 року.
Всеукраїнська гра

з англійської мови «Пазл»
       Центр методичної та соціально – психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради повідомляє, що з метою впровадження нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю та розвитку творчих здібностей учнів творча група «Пазл» 21 лютого 2017 року проводить Всеукраїнську гру «Пазл» для учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності.
Зміст гри складають завдання з англійської мови, літератури та країнознавства (культури), які потребують певної ерудиції, кмітливості, миттєвої реакції, уважності, зосередження  та почуття гумору. Гра сприятиме формуванню стійкої зацікавленості учнів усією лінійкою англомовної тематики, підвищить інтерес дітей до читання найкращих зразків англійської літератури в оригіналі.
       Гра проводиться в школах за місцем навчання, не вимагає від учителя особливих зусиль. Інформацію про результати гри буде надіслано до кожної школи. Розмір організаційного внеску за участь у грі складає 17 грн. з одного учасника.Дляпевнихкатегорійдітейучастьбезкоштовна (сироти, діти з багатодітнихсімей,статус якихобов'язковопідтверджується документально при подачі заявки).

       Всі учасники гри одержать сертифікати, а найкращі – призи. Для участі в грі необхідно подати письмову заявку до 25 грудня 2017 року (додається).Детальна інформація про правила проведення гри надається на сайті http://puzzle-game.com.ua та в центрі методичної та соціально-психологічної служби Кіровоградської міської ради (вул. Гоголя, 125; будівля початкової школи НВО №24).

Обласний
фестиваль освітніх веб-квестів

Повідомляємо, що відповідно до наказу директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09.02.2015 року № 44 «Про проведення обласного фестивалю освітніх веб-квестів» до 20 листопада 2017 року триває online реєстрація на вказаний фестиваль за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjCrDgurCmH_skLeIZECSGSC2caJr4eLCVfYGhZohg936zHw/viewform

Немає коментарів:

Дописати коментар