Олімпіади

Переможці обасних олімпіад
2017-2018 н.р.

№ п/п
ПІБ учня
Клас
Місце
Предмет
Вчитель
1.
Чугай Ярослав
11-Б
1
астрономія
Солтик І.В.
2.
Чугай Ярослав
11-Б
3
фізика
Солтик І.В.
3.
Шевчук Сергій

9-А

3
німецька мова
Панькіна А.Ф.
Переможці міських олімпіад
            2017-2018 н.р.
     04.11-24.12.2017 року
Пов’язане зображення
№ п/пПІБ учняКласМісцеПредметВчитель
1.Хабарова Єлизавета7-А3українська моваДовгалюк Н.В.
2.Николюк Богдан7-А2фізикаЯнчук Т.В.
3.Чугай Ярослав11-Б1фізикаСолтик І.В.
4.Николюк Богдан7-А2математикаЯнчук Т.В.
5.Колісник Катерина9-Б3математикаЯремчук О.О.
6.Шароварова Вікторія10-А2історіяСімеонова В.М.
7.Якубовська Дар’я8-А1німецька моваПанькіна А.Ф.
8.Шевчук Сергій9-А3німецька моваПанькіна А.Ф.
9.Николюк Богдан7-А3хіміяАкішова Р.А.
10.Харченко Мілана8-А3англійська моваКруглова Ю.С.
11.Шароварова Вікторія10-А1правознавствоСімеонова В.М.
12.Мельніченко Марія10-А2правознавствоСімеонова В.М.
13.Чугай Ярослав11-Б3астрономіяСолтик І.В.
      Результат пошуку зображень за запитом "Олімпіади фото"
На виконання листа Центру методичної та соціально-психологічної служби від 26 вересня 2017 року №486 та річного плану роботи гімназії з метою пошуку, підтримки розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді,  підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін та фахової підготовки у період з 03.10 по 13.10.2017 року у гімназії пройшов І етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін за наступними предметами:
-         з математики : учнів 5-11 кл. (62 учня)
-         з української мови та літератури : 7-11 кл. (78 учнів)
-         з географії : 8-11 кл. (43 учня)
-         з фізики: 7-11 кл. (42 учня)
-         з історії: 8-11 кл. (30 учнів)
-         з  англійської мови : 8-11 кл. (30 учнів)
-         з німецької мови: 8-11 кл. (24 учнів)
-         з біології: 8-11 кл. (25 учнів)
-         з хімії: 7-11 кл. (23 учня)
-         з  інформатики та інформаційних технологій: 8-11 кл. (23 учня)
-         з астрономії: 11 кл. (11 учнів)
-         з правознавства: 9-11 кл. (18 учнів)
-         з російської мови та літератури: 9 кл. (5 учнів)
-         з трудового навчання: 8-11 кл. (11 учнів)
Згідно рішення журі переможцями шкільних предметних олімпіад стали:
Трудове навчання
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Довгополова Єлизавета
9-Б
I
Козаченко О.В.
2
Сірак Микола
9-Б
I
Бондаренко В.М.
3
Омельченко Анна
9-А
II
Шевченко О.С.
4
Шевчук Сергій
9-А
II
Бондаренко В.М.
5
Матюшенко Єлизавета
9-Б
III
Козаченко О.В.
6
Мусієнко Марія клас
9-В
III
Козаченко О.В.
7
Рєзнік Станіслав
9-Б
III
Бондаренко В.М.

Математика
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Ломовцев Ілля

5-Б
I
Полякова Н.А.
2
Мельниченко Даря
5-Б
II
Полякова Н.А.
3
Лашкевич Максим
5-А
III
Полякова Н.А.
4
Башук Діана
6
I
Яремчук О.О.
5
Паламар Олександр
6
II
Яремчук О.О.
6
Краснощоченко Олексій
6
II
Яремчук О.О.
7
Голбан Марія
6
III
Євміна О.І.
8
Пилипенко Анна
6
III
Євміна О.І.
9
Николюк Богдан
7-А

I
Янчук Т.В.
10
Кошмак Аліна
7-А
II
Янчук Т.В.
11
Коваленко Марія
7-А
III
Янчук Т.В.
12
Хаврюта Олег
7-А
III
Янчук Т.В.
13
Харченко Мілана
8-В
I
Патріман Н.Г.
14
Галушко Євген
8-В
II
Патріман Н.Г.
15
Воловик Андрій
8-В
III
Патріман Н.Г.
16
Колісник Катерина
9-Б
I
Яремчук О.О.
17
Вільшанков Даніїл
9-Б
II
Яремчук О.О.
18
Гаврилюк Денис
9-Б
III
Яремчук О.О.
19
Шароварова Вікторія
10-А
I
Патріман Н.Г.
20
Перетрухін Сергій
10-Б
II
Янчук Т.В.
21
Черніков В’ячеслав
10-Б
III
Янчук Т.В.
22
Чугай Ярослав
11-Б
I
Мельниченко О.М.
23
Савенко Ярослава
11-А
II
Мельниченко О.М.
24
Князєва Маргарита
11-А
III
Мельниченко О.М.

Фізика
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Николюк Богдан
7-А
I
Янчук Т.В.
2
Кошмак Аліна
7-А
II
Янчук Т.В.
3
Кейстін Владислав
7-Б
III
Янчук Т.В.
4
Уманський Валентин
8-В
I
Патріман Н.Г.
5
Воловик Андрій
8-В
II
Патріман Н.Г.
6
Сєргєєв Владислав
8-В
III
Патріман Н.Г.
7
Вільшанков Даниїл
9-Б
I
Патріман Н.Г.
8
Астаф’єва Вікторія
9-Б
II
Патріман Н.Г.
9
Гаврилюк Денис
9-Б
III
Патріман Н.Г.
10
Скляр Данило
10-Б
I
Солтик І.В.
11
Джулай Дмитро
10-Б
II
Солтик І.В.
12
Перетрухін Сергій
10-Б
III
Солтик І.В
13
Щербатюк Артем
11-Б
I
Солтик І.В.
14
Соловйов Ярослав
11-Б
II
Солтик І.В.
15
Слєпініна Марина
11-Б
III
Солтик І.В.

Астрономія
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Перетрухін Сергій
10-Б
I
Солтик І.В.
2
Скляр Данило
10-Б
II
Солтик І.В.
3
Черніков В’ячеслав
10-Б
III
Солтик І.В.
4
Слєпініна Марина
11-Б
I
Солтик І.В.
5
Гріневич Олександр
11-Б
II
Солтик І.В.
6
Озінковський Олег
11-Б
III
Солтик І.В.

Німецька мова
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Якубовська Дар’я
8-А
I
Панькіна А.Ф.
2
Хрустальова Анна
8-А
II
Панькіна А.Ф.
3
Берлюта Дар’я
8-Б
III
Панькіна А.Ф.
4
Шевчук Сергій
9-А
I
Панькіна А.Ф.
5
Безпалова Ірина
9-А
II
Панькіна А.Ф.
6
Посєвкіна Вероніка
9-А
III
Панькіна А.Ф.
7
Шароварова Вікторія
10-А
I
Панькіна А.Ф.
8
Туркулець Орина
10-А
II
Панькіна А.Ф.
9
Бондаренко Дарина
10-А
III
Панькіна А.Ф.
10
Ушанська Сніжана
11-А
I
Панькіна А.Ф.
11
Лобанова Єлизавета
11-А
II
Панькіна А.Ф.
12
Синєок Тетяна
11-А
III
Панькіна А.Ф.

Правознавство
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Дранко Валерія
9-В
I
Вергун А.В.
2
Петрова Марія
9-В
II
Вергун А.В.
3
Астаф'єва Вікторія
9-Б
III
Сімеонова В.М.
4
Шароварова Вікторія
10-А
I
Сімеонова В.М.
5
Мельніченко Марія
10
II
Сімеонова В.М.
6
Котига Аліна
10-А
III
Сімеонова В.М.
7
Юрченко Андрій
11-Г
I
Скляніченко К.Ю.
8
Соловйов Ярослав
11-Б
II
Шаповалова Т.А.

Історія
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Козелець Єлизавета
8-А
I
Вергун А.В.
2
Паламар Антон
8-В
II
Скляніченко К.Ю.
3
Бистрова Наталія
8-А
III
Вергун А.В.
4
Петрова Марія
9-В
I
Скляніченко К.Ю.
5
Дранко Валерія
9-В
II
Скляніченко К.Ю.
6
Колісник Катерина
9-Б
III
Сімеонова В.М.
7
Шароварова Вікторія 10-А
10-А
I
Сімеонова В.М.
8
Мельніченко Марія
10-А
II
Сімеонова В.М.
9
Туркулець Орина
10-А
III
Сімеонова В.М.
10
Котига Аліна
10-А
III
Сімеонова В.М.
11
Кнідзе Михайло
11-Б
I
Шаповалова Т. А.
12
Бугайов Олександр
11-В
II
Скляніченко К.Ю.
13
Соловйов Ярослав
11-Б
III
Шаповалова Т. А.

Українська мова та література
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Чепижова Валерія

5-А

I
Тернавська Т.В., Рубльова-Загранична З.М.
2
Гончар Олександра

5-А
II
Тернавська Т.В., Рубльова-Загранична З.М.
3
Ткаченко Анастасія

5-А

III
Тернавська Т.В., Рубльова-Загранична З.М.
4
Мнека Максим
6-А
I
Онищенко Л.В.
5
Пилипенко Анна

6-Б

II
Рубльова-Загранична З.М.
6
Бурлакова Аріна
6-А
III
Онищенко Л.В.
7
Хабарова Єлизавета
7-А
I
Довгалюк Н.В.
8
Николюк Богдан 
7-А
II
Довгалюк Н.В.
9
Корнета  Анастасія
7-А
III
Довгалюк Н.В.
10
Олійник Марія
7-В
III
Цьома В.Д.
11
Подскальнюк Альона
8-Б
I
Багрієнко Н.В.
12
Мазуркевич Злата
8-Б
II
Мельник Н.І.
13
Шитря Ліна
8-Б
III
Мельник Н.І.
14
Астаф'єва Вікторія
9-Б
I
Мельник Н.І.
15
Омельченко  Анна
9-А
I
Довгалюк Н.В.
16
Дегтярьова Дар’я
9-А
II
Тернавська Т.В.
17
Дранко Валерія
9-В
III
Дуняшенко Н.В.
18
Алексін Єлизавета
9-Б
III
Мельник Н.І.
19
Рябоконь Юлія
9-Б
III
Мельник Н.І.
20
Шароварова Вікторія
10-А
I
Тернавська Т.В.
21
Мельніченко Марія
10-А
II
Тернавська Т.В.
22
Туркулець Орина
10-А
III
Тернавська Т.В.
23
 Гейченко Ольга
11-А
I
Довгалюк Н.В.
24
Князєва Маргарита
11-А
II
Довгалюк Н.В.
25
Лобанова Єлизавета
11-А
III
Довгалюк Н.В.

Російська мова та література
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Колісник Катерина
9-Б
I
Мельник Н.І.
2
Дранко Валерія
9-В
II
Мельник Н.І.
3
Астаф'єва Вікторія
9-Б
III
Мельник Н.І.

Інформаційні технології (ІКТ)
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Сєргеєв Владислав
8-В
I
Євладенко Л.В
2
Уманський Валентин
8-В
II
Івлєва Н.І
3
Паламар Антон
8-В
III
Івлєва Н.І.
4
Сірак Микола
9-Б
I
Євладенко Л.В.
5
Колісник Вікторія
9-Б
II
Івлєва Н.І.
6
Солонченко Олександр
9-Б
III
Євладенко Л.В.
7
Черніков В’ячеслав
10-Б
I
Івлєва Н.І.
8
Петков Олексій
10-Б
II
Івлєва Н.І.
9
Кухарішин Ілля
10-Б
III
Івлєва Н.І.
10
Щербатюк Артем
11-Б
I
Євладенко Л.В.
11
Чугай Ярослав
11-Б
II
Євладенко Л.В.
12
Кнідзе Михайло
11-Б
III
Євладенко Л.В.

Інформатика
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Астаф’єва Вікторія
9-Б
I
Євладенко Л.В
2
Солонченко Олександр
9-Б
II
Євладенко Л.В
3
Петков Олексій
10-Б
I
Івлєва Н.І.
4
Кухарішин Ілля
10-Б
II
Івлєва Н.І.
5
Черніков В’ячеслав
10-Б
III
Івлєва Н.І.

Географія
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1

Титаренко Назар
6-А
І
Гриценко В.В.
2
Мнека Максим
Бурлакова Аріна
6-А
ІІ
Гриценко В.В.
3
Воробйов Данило
Голбан Марія
6-Б
ІІІ
Гриценко В.В.
4
Ніколюк Богдан
7-А
І
Полулях С.О.
5
Хаврюта Олег
7-А
ІІ
Полулях С.О.
6
Федірко Еліна
7-А
ІІІ
Полулях С.О.
7
Паламар Антон
8-В
І
Полулях С.О.
8
Хрустальова Анна
8-А
ІІ
Полулях С.О.
9
Бистрова Наталія
8-А
ІІІ
Полулях С.О.
10
Астаф’єва Вікторія
9-Б
ІІ
Гриценко В.В.
11
Будулатій Яна
9-Б
І
Гриценко В.В.
12
Петін Максим
9-Б
ІІ
Гриценко В.В.
13
Шароварова Вікторія
10-А
І
Полулях С.О.
14
Мельніченко Марія
10-А
ІІ
Полулях С.О.
15
Іщенко Ілля
10-Б
ІІІ
Полулях С.О.
16
Малюшенко Олександра
11-Б
І
Полулях С.О.
17
Угрюмова Анастасія
11-В
ІІ
Полулях С.О.
18
Фандо Олександра
11-Г
ІІІ
Полулях С.О.

Біологія
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Подскальнюк Олена
8-Б
I
Расевич Г.О.
2
Асаула Валерія
8-Б
II
Расевич Г.О.
3
Кулібаба Володимир
8-Б
II
Расевич Г.О.
4
Сєргєєв Владислав
8-В
III
Расевич Г.О.
5
Галушка Євген
8-В
III
Расевич Г.О.
6
Панова Анастасія
9-А
I
Расевич Г.О.
7
Клюєнко Андрій
9-А
I
Расевич Г.О.
8
Безпалова Ірина
9-А
II
Расевич Г.О.
9
Розгон Катерина
9-А
III
Расевич Г.О.
10
Шароварова Вікторія
10-А
I
Расевич Г.О.
11
Туркулець Орина
10-А
II
Расевич Г.О.
12
Детюкова Катерина
10-А
II
Расевич Г.О.
13
Тиченко Вікторія
11-Б
I
Акішева Р.А.
14
Бойко Андрій
11-Б
II
Акішева Р.А.
15
Кнідзе Михайло
11-Б
III
Акішева Р.А.

Англійська мова
№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Харченко Мілана
8-А
I
Круглова Ю.С.
2
Козелець Єлизавета
8-А
II
Оліфіренко О.С.
3
Берлюта Дар’я
8-А
III
Круглова Ю.С.
4
Шевчук Сергій
9-А
I
Копійка І.О.
5
Омельченко Анна
9-А
II
Леоновець Н.А.
6
Римарь Олександра
9-А
III
Копійка І.О.
7
Шароварова Вікторія
10-А
I
Копійка І.О.
8
Туркулець Орина
10-А
II
Копійка І.О.
9
Захарова Віра
10-А
III
Копійка І.О.
10
Савенко Ярослава
11-А
I
Леоновець Н.А.
11
Сидорова Мирослава
11-А
II
Оліфіренко О.С.
12
Димитрова Анастасія
11-А
III
Оліфіренко О.С.

Хімія

№ п/п
ПІ учня
Клас
Місце
ПІБ учня
1
Ніколюк Богдан
7-А
I
Акішова Р.А.
2
Бердніков Данило
7-А
II
Акішова Р.А.
3
Куницька Валерія
7-Б
III
Акішова Р.А.
4
Богатинський Олександр
8-А
I
Акішова Р.А.
5
Бистрова Наталія
8-А
II
Акішова Р.А.
6
Якубовська Даря
8-А
III
Акішова Р.А.
7
Вільшанков Данило
9-Б
I
Акішова Р.А.
8
Вареник Іван
9-Б
II
Акішова Р.А.
9
Гаврилюк Денис
9-Б
III
Акішова Р.А.
10
Чухрій Владислав
10-Б
I
Акішова Р.А.
11
Діордієва Лілія
10-Б
II
Акішова Р.А.
12
Скляр Данило
10-Б
III
Акішова Р.А.
13
Бойко Андрій
11-Б
I
Акішова Р.А.
14
Тиченко Вікторія
11-Б
II
Акішова Р.А.
15
Демченко Олена
11-Г
III
Акішова Р.А.

Немає коментарів:

Дописати коментар