неділя, 4 лютого 2018 р.

«7 навичок надзвичайно ефективних людей»

Програма «7 навичок надзвичайно ефективних людей», яка допомагає учням гармонійно розвиватися, втілювати в життя свої мрії, встановлювати позитивні стосунки з оточенням, почуватися щасливими, а також гуртує всіх учнів і співробітників у єдиний колектив. 

Звичка #1. Я проактивний
Я відповідальна людина, я беру на себе ініціативу, я обираю, як діяти, як ставитись, який настрій мати. Я не звинувачую інших за свої неправильні дії. Для того, щоб вчиняти правильно, мені не потрібно, щоб про це хтось попросив, і я вчиняю правильно, навіть якщо ніхто не бачить.
Звичка #2. Я знаю свою мету
Я планую наперед та ставлю перед собою цілі. Я роблю те, що має значення. Я важлива частина свого класу та керуюся шкільними Місією та Візією. Я намагаюся бути порядним громадянином.
Звичка #3. Я роблю спочатку важливе, а потім термінове
Я витрачаю свій час на найбільш важливі справи. Це означає, що я кажу «ні» тому, що мені не потрібно робити. Я встановлюю пріоритет, складаю розклад та рухаюсь за планом. Я дисциплінований та добре організований.
Звичка #4. Я думаю в стилі «win-win»
Я утримую баланс між тим, чого бажаю я, та тим, чого бажають інші. Коли починається конфлікт, я шукаю вирішення, за якого обидві сторони виграють. 
javascript:void(0)
Звичка #5. Я спочатку слухаю іншого, а потім пояснюю своє
Я вислуховую ідеї та почуття інших. Я прагну побачити ситуацію з точки зору іншого. Я слухаю та не перебиваю. Я слухаю вухами, очима та серцем. Я впевнено висловлюю свої ідеї.
Звичка #6. Я створюю синергію
Я ціную сильні сторони інших людей та навчаюся в них. Я встановлюю гарні стосунки з іншими, навіть з тими, хто на мене не схожий. Я гарно працюю в групі, адже знаю, що в команді ми можемо знайти кращі рішення, ніж поодинці. Коли є два варіанти, я завжди шукаю третю альтернативу.
Звичка #7. Я вчасно загострюю пилку
Я правильно харчуюся, займаюся фізичними вправами – піклуюся про своє тіло.
Я вивчаю багато нового, і не тільки в школі – піклуюся про свій розум.
Я проводжу час зі своєю родиною й друзями – піклуюся про своє серце.
Я приділяю час тому, щоб допомагати людям – піклуюся про свою душу.
Я утримую баланс між всіма частинами свого життя.
Програма «Лідер у мені» допомагає учням гармонійно розвиватися, втілювати в життя свої мрії, встановлювати позитивні стосунки з оточенням, почуватися щасливими, а також гуртує всіх учнів і співробітників у єдиний колектив.

Немає коментарів:

Дописати коментар